Blixt 3 inkommand torsdag 18 oktober kl.19.00

Inkommande torsdag är det Blixt 3 (5min). Resultat efter 2 spelade omgångar.

Blixt KM 2018/2019 (5 bästa resultaten räknas)

NAMNROND 1ROND 2ROND 3ROND 4ROND 5ROND 6ROND 7ROND 8TOTALT
Robert Lindegren1009270907983435
Peter Arfwedson8183507580457183402
Jimmy Friebe25336355554617252
Ismet Isof758592252
Tommy Fagerlund8850138
Bo Karlsson313333101517129
Ulf Holmberg252510103378
Niklas Johansson131730
Rasmus Friebe1313
Christer Gustavsson00

Kommentarer är avstängda.